O LIONS PUBLIC RELATIONS

Lions Public Relations Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w doradztwie komunikacyjnym. Dla naszych Klientów prowadzimy szerokie działania zapewniające efektywną komunikację skierowaną zarówno na zewnątrz – do otoczenia biznesowego, klientów, regulatorów, mediów i opinii publicznej – jak również skierowaną do wewnątrz, do pracowników. Wierzymy, że przemyślana, transparentna i efektywna polityka komunikacyjna przynosi wymierne efekty biznesowe. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu komunikacją przedsiębiorstw (dużych korporacji, jak również małych firm), a także w pozycjonowaniu marek.

Public Relations jest dla nas nie tylko wykonywanym zawodem, ale także pasją. Dlatego stale obserwujemy rynek i jesteśmy na bieżąco z nowymi rozwiązaniami, technologiami wykorzystywanymi w komunikacji. Nasze działania i rekomendacje zawsze poparte są dogłębną analizą otoczenia biznesowego i komunikacyjnego, w jakim działa nasz Klient. Przede wszystkim staramy się zrozumieć cele biznesowe Klienta i dostosować do nich działania komunikacyjne. Jesteśmy zorientowani na rezultaty. Uważamy, że skuteczna kampania PR powinna być przede wszystkim efektywna, dopiero później może być efektowna.

Nasze standardy 01.

Wysoka jakość – w naszych działaniach nie uznajemy półśrodków. Dokładamy wszelkich starań, aby wychodzące od nas materiały wynikały z dokładnego przeanalizowania danej kwestii i opierały się na logicznych wnioskach.
Terminowość – wiemy jak ważne jest przestrzeganie deadline’ów. Wiemy jak istotne, w skutecznej realizacji projektów, jest terminowe wywiązywanie się z zadań przed podwykonawców.
Orientacja na rezultaty – zawsze ustalamy konkretne cele w kampanii PR i na bieżąco raportujemy ich wykonanie.
Proaktywność – uważamy, że dobry specjalista od PR-u wykazuje inicjatywę w kontaktach z Klientami oraz umie zdefiniować ich potrzeby.

Współpraca z klientem 02.

Zrozumienie celów biznesowych i sposobu funkcjonowania firmy. Analiza otoczenia biznesowego i komunikacyjnego.
Efektywne strategie komunikacyjne oraz ich skuteczna realizacja to fundament naszych działań.
Mamy doświadczenie we współpracy z działami PR, marketingu, sprzedaży, HR, jak również bezpośrednio z Zarządem.
Kładziemy nacisk na integrację działań komunikacyjnych z innymi funkcjami firmy, takimi jak sprzedaż lub HR.
Dajemy szybki feedback i cyklicznie raportujemy działania.

Nasze doświadczenie 03.

Nasz zespół stanowią wieloletni specjaliści i praktycy branży PR, którzy doświadczenie zdobywali pracując zarówno dla dużych korporacji, jak i dla sektora MSP, dla podmiotów międzynarodowych oraz krajowych.
Prowadziliśmy dla firm reprezentujących m.in. następujące sektory:

  • Finansowy
  • IT / Technologiczny / FinTech
  • Konsultingowy / Usług profesjonalnych
  • Nieruchomości i budownictwo
  • Paliwowy
  • Wydarzenia / Kongresy / Eventy